Z radością informujemy, że w naszym Salonie Drzwi i Okien mogą Państwo kupić teraz również podłogi. Oferujemy różnego rodzaju podłogi, od drewnianych, przez panele winylowe po ciepłe podłogi korkowe. Szeroka gama kolorystyczna, ekspozycje i dostępne u nas wzorniki, jak i fachowe doradztwo pozwolą Państwu wybrać wymarzoną podłogę. Jej montaż następuję bezpośrednio po pracach budowlanych, ale przed montażem drzwi, dzięki czemu przy zakupie podłóg i drzwi w naszym Salonie otrzymują Państwo kompleksową obsługę zamówienia wraz z dopasowaniem terminu montażu wykonywanego przez jedną ekipę. Dodatkowo przy zamówieniu drzwi i podłogi, oprócz rabatu na produkty, oferujemy 5% rabatu na montaż wykonywany przez doświadczone i profesjonalne ekipy montażowe.

Posiadamy podłogi drewniane firmy Wicanders, wodoodporne panele winylowe firmy Nomad oraz podłogi korkowe firmy Wicanders.

Wicanders
Podłogi drewniane
  1. PODŁOGI DREWNIANE

Wicanders Wood oferuje klasyczne piękno drewna w połączeniu z wielowarstwową strukturą korkową, która zapewnia większe poczucie komfortu i wydajności. Zaprojektowany, aby sprostać potrzebom naszego codziennego życia z wygodą korka.

2. PODŁOGI KORKOWE

W harmonii z naturą każdy element jest unikatowy. Podłogi korkowe Wicanders to pewność przez całe życie, a dodatkowo naturalny korkowy dotyk, uczucie ciepła i miękkość podłogi. Idealna podłoga do współtworzenia wnętrza pełnego wdzięku w połączeniu z wyjątkowym komfortem korka i znakomitymi parametrami.

Wodoodporne panele winylowe

CECHY WODOODPORNYCH PANELI WINYLOWYCH

Image
Wodoodporność 100%

Panele winylowe Nomad Flo są odporne na działanie wilgoci. Bez obaw mogą być montowane we wszystkich pomieszczeniach, także kuchniach i łazienkach. Ograniczenia dotyczą jedynie miejsc narażonych na zalanie wodą (np. sauna, basen, strefa pryszniców).

Image
Technologia SPC

Zaawansowana technologia Stone Polymer Composite sprawia, że rdzeń paneli jest bardziej sztywny niż w tradycyjnych płytkach winylowych LVT. Dzięki temu podłoga nie wymaga idealnie równego podłoża – ewentualne nierówności nie będą widoczne na jej powierzchni.

Image
Zintegrowany podkład akustyczny

Zintegrowany podkład z pianki IXPE efektywnie tłumi odgłos kroków. Nie ma potrzeby układania innych podkładów akustycznych, w rezultacie instalacja podłogi jest szybsza i nie wymaga ponoszenia dodatkowych wydatków.

Image
Łączenie 5G

Opatentowany system bezklejowego łączenia paneli 5G firmy Välinge to najlepsza opcja. Łatwość, z jaką następuje połączenie, sprawia, że montaż można przeprowadzić samodzielnie, a poszczególne elementy podłogi powiązane będą ze sobą precyzyjnie i trwale.

Image
Gwarancja 25 lat

Wierzchnia warstwa winylu grubości 0,55 mm jest odporna na zużycie. Panele Nomad Flo można instalować w pomieszczeniach komercyjnych, gdzie objęte są gwarancją 10 lat. Dla pomieszczeń mieszkalnych okres gwarancji wynosi nawet 25 lat.

Image
Komfort użytkowania

Panele winylowe Nomad Flo nie sprawiają problemu w trakcie eksploatacji. Nie wymagają specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych, wystarczy podstawowa dbałość. Powierzchnia podłogi wyglądać będzie pięknie przez wiele lat.