Drzwi oprócz swojej funkcji praktycznej to także element dekoracyjny. Nasz Salon Drzwi i Okien oferuje także Państwu zakup i montaż innych produktów dekoracyjnych, które pomożemy Państwu dobrać do wybranych drzwi, tak aby uzyskać spójną całość architektoniczną.


Panele dekoracyjne

Panele dekoracyjne firmy Erkado to atrakcyjne wykończenie wnętrz, które oprócz względów estetycznych i dekoracyjnych, dodatkowo wyciszą pomieszczenie, poprawiając jego akustykę.

Dostępne w naszym Salonie Drzwi i Okien panele dekoracyjne firmy ERKADO dostępne są w okleinach Premium i ST CPL, które można zestawiać ze sobą w wybranych kombinacjach. Szeroka gama dekorów pozwala na dopasowanie ich do ogólnego wystroju i stylu wnętrza. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest dowolność wyboru, która pomoże uzyskać upragniony efekt. Warto podkreślić, że panele dekoracyjne z powodzeniem można wykorzystać jako nietuzinkową, przestrzenną dekorację ściany nie tylko w domu, czy mieszkaniu, ale również w pomieszczeniach: biurowych, recepcjach, salach konferencyjnych, czy poczekalniach, które dzięki ich zastosowaniu zyskają ciepły i przytulny klimat.

Panele dekoracyjne (listwa dekoracyjna DĄB ST CPL, adapter CZARNY ST CPL) zestawione z listwą przypodłogową DĄB ST CPL

Elementy składowe panelu dekoracyjnego:

  • Adapter
  • Listwa dekoracyjna
  • Listwa montażowa
  • Listwa końcowa

Listwy przypodłogowe

Salon Drzwi i Okien S-Invest oferuje listwy przypodłogowe, które pomożemy dopasować do opasek drzwiowych, panelów ściennych, czy innych elementów dekoracyjnych.

Dane techniczne:

Listwy Erkado dostępne w okleinach: Greco, Premium i ST CPL oraz w lakierze Biały Tytanowy UV i okleinie podkładowej do malowania.

  • długość 2,40 mb
  • okleinowana w cenie: 31zł netto za sztukę
  • lakierowana w cenie: 64zł netto za sztukę